| Ale47x a întrebat:

Stie cineva de unde se poate procura Adderall sau Modafinil?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Adderal nu exista nici in Romania si nici UE, deci nu poti lua nici daca-ti da medicul.

Modafinil e in umele farmacii sub denumirea de Aspendos. Medicul poate sa-ti dea asa ceva, asta este pentru a rezolva somnolenta excesiva.

| mastadont a răspuns:

De la farmacie cu rețetă. Dacă suferi de vreo boală care să necesite aceste medicamente atunci doctorul specialist ți le va prescrie, altfel nu ai cum în mod legal.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Citeste mai multe aici : https://nootropiceromania.com/