| IoanaIonuca a întrebat:

Stie cineva, lotiunea cu petroleum de la Gerovital face parul mai inchis la culoare?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Not really.
Ii da foarte mult volum (am inteles ca asa face si samponul anticadere, tot de la Gerovital), dar nu il inchide la culoare. Lotiunea cu petroleum functioneaza pentru regenerare foarte bine.

Daca vrei ceva care sa il inchida, cauta sampon cu extract de nuc. Eu am luat unul din Cora (doar acolo am vazut), bio, si e foarte ok.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Doar il hrănește in profunzime, dandu-i un aspect îngrijit.