| Diana7383 a întrebat:

Stie cineva melodii care le pot canta la scoala doar cu vocea, fara negativ?

vreau sa ma inscriu la canto si trebuie sa ii cant profesorului si chiar nu am nicio idee ce sa-i cant pentru ca eu sunt cu rock`u si aproape numai de astea stiu

ma gandeam la refrenu de la Luminita Anghel-Mi-e frica

dar nu stiu

poate ma ajutati voi:*

5 răspunsuri:
| laura909 a răspuns:

Orice melodie vrei tu

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Poti canta Andra ft. Adi Cristescu - Colt de suflet eu asta am cantat
http://www.youtube.com/watch?v=JQw3c_SKiks&feature=related uite aici http://www.versuri.ro/versuri/eefemi_andra+adi+korekt+colt+de+suflet.html
sper ca te-am ajutat

| graylady a răspuns:

Cand m-am dus prima data la canto i-am cantat profesoarei Celia-Soapte si a fost incantata si in plus nu e grea... din pacate m-am lasat dupa un an nu mai aveam timp si de scoala sau altceva dar a fost frumos.Ar fi ok sa canti o melodie care iti place in mod special, daca esti cu rock-ul canta ceva alternativ Dana Nalbaru-Am nimic fara tine sau ceva de la Avril Lavigne-innocence, happy ending etc. Take care!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu asi canta melodia ashley tisdale it's alright it's okay esti foarte simpla eu asi cantao in fata profesoarei dar la noi este canto noi nu avem asa ceva canta melodia pe care ti-am zis e ffff simpla