| PatriciaKass112 a întrebat:

Stie cineva niste site-uri de unde pot lua instructiuni de facut lucruri manuale acasa, de facut decoratiuni manuale etc?

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Youtube, pinteres, fb, google....Cauta in functie de ce decoratiuni vrei sa faci. Aveam la un moment dat peste 100 de site-uri cu idei, pentru a fi mai productiva ar trebui sa spui mai concret ce vrei sa realizezi. E suficient sa dai pe google "diy -produsul- " sau "tutorial-produsul-" si vei gasi zeci de site-uri cu idei si tutoriale.

| Nelu62 a răspuns:

Cauta "Handmade..."