| AncutzaDragutza2000 a întrebat:

Stie cineva sa imi zica niste filme romantice si niste filme horror? Filmele de dragoste sa fie ff romantice iar filmele horror sa fie ff horrorlaughingPlease help me :*big grin<

Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Deci de dragoste cel mai frumos este tres metros sobre el cielo partea 1 si 2 si the vowjuramantul si horror the grudge 1 2 3 4 si shutter the others etc vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cel mai frumos film romantic: "A walk to remember". Alea horror nu-mi plac.

| Marian2314 a răspuns:

Uita-te la spring 2014.

| Marian2314 a răspuns:

Spring 2014.