| anOnimăăăă a întrebat:

Stie cineva tratamente de albire a dintilor?! funddDDDddaaa; x

Răspuns Câştigător
| justme_2041 a răspuns:

Mey, eu folosesc o data pe saptamana sare...si sa stii ca sunt albi.si sunt fericita, maselele nu le am cariate, incearca! am mai vazut pe TPU ca au incercat multi, sanatate si multi pupici:*:*:*

2 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

Foloseste in loc de pasta de dinti praf de bicarbonat de sodiu din pliculete luate din alimentara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Signal White NOW! albeste dintii instantaneu! dupa primul periaj de 2 minute... si nu are efect abraziv sau chimic ci optic... uite http://www.zambetulsignal.ro

PS: sare, bicarbonat de sodiu cu sau fara lamaie iti fac praf smaltul si dupa o sa te doara dintii toata viata...