| kytyna a întrebat:

Stie cineva un site unde as putea vedea primul episod din "Iubire si onoare"deoarcere nu l-am vazut aseara si as vrea tare mult sa il vad.

2 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Nu cred ca ai unde sa il vezi, pentru ca pe site-ul filmului, adica
http://iubiresionoare.acasatv.ro posteaza doar mici clipuri, nu filmul intreg.

Totusi daca ti-ai descarca un program de internet tv, si instalezi plug-in-uri si ce iti mai cer ei pe acolo, poti vedea programul acasa online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul,, Iubire si onoare'' este, pe Acasa Tv.