| Roxata a întrebat:

Stim cu totii ca se apropie 1Martie.Intrebarea mea este:Ce cadou am putea lua, noi fetele, baietilor din clasa? Suntem in clasa a9a. Aveti idei? Intrebare pentru baieti:Ce v-ati dori sa primiti de la colegele voastre?
P.S.Este vorba de colegalitate asa se face in secolul nostru la liceu.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In ce tara primesc baietii cadouri de 1 Martie?

| Silvia a răspuns:

Dar de cand primesc baietii cadouri de la fete?

| Aiwendil a răspuns:

Baietii trebuie sa ofere fetelor martisoare.Nu invers.Nu le oferi nimic. Poate niste pupaceli si imbatisari.Bye! big grin

| Lora_6439 a răspuns:

Eu stiam ca fetele trebuie sa primeasca cadouri, nu baietii straight face Raspunsul este: nimic!

| OnWeed a răspuns:

Poate gresesc eu dar baietii ar trebui sa dea fetelor ceva, eu dau de exemplu fetelor o bratara ca un snur. Dar nu astept sa-mi dea nimic fetele, si nici nu stiu ce mi-as dori thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa cumparati voi baietilor? ce-aveti?laughing
Eu nu cumpar nimic nimanui, nici mamei, nici profesoarelor(de 8 martie). Ce daca acele zile se numesc 1 si 8 martie? Tot zile sunt.
Si nici nu ma astept sa primesc ceva(sunt sigura ca voi primi, cui voi putea, am sa refuz).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stim cu totii ca se apropie 1Martie.Intrebarea mea este:Ce cadou am putea lua, noi fetele, baietilor din clasa? Suntem in clasa a9a. Aveti idei? Intrebare pentru baieti:Ce v-ati dori sa primiti de la colegele voastre?

P.S.Este vorba de colegalitate asa se face in secolul nostru la liceu.