| Live.Laugh.Love a întrebat:

Stiti ce nu intelg eu laughing uneori la unele intrebari, oamenii se chinuie sa raspunda sa ajute un om, se chinuie sa gaseasca raspunsul corect, iar un om sau mai multi raporteaza intrebarea pe degeaba, iar aceasta urmeaza sa fie stearsa. Voua vi se pare corect ce fac acei oameni fata de cei care se chinuie sa raspunda + ca il deranjeaza si pe cel care a pus intrebarea. Fundaaa la cel care si explica raspunsul sau happy
p. s: mie nu mi se pare corect deloc!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E chestie de mentalitate. Si, cum spune @BitterSweet, de ranchiuna.
Saptamana trecuta, un destept mi-a raportat peste 100 de raspunsuri si vreo 30 de intrebari. Si asta, pentru ca incercasem sa-i corectez postarile care se zbateau intre absurd si agramat.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca as avea bani cate raspunsuri mi-au fost raportate mie as ajunge la fel de bogata ca Dan Diaconescuoh go on
Bizar e ca unul n-are tupeul sa imi zica in fata care e problema lui cu mine. Vorbeam cu omul, il lamuream. Ori nu sunt in stare sa poarte o conversatie(mai mult ca sigur asta) ori le place prea mult sportul astawinking
Nu ma deranjeaza nici asta nici voturile aiurea.Eu imi asum responsabilitatea pentru toate raspunsurile melewinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

De cateva zile s-a introdus o posibilitate sa reclami o raportare dusmanoasa! De cand cu Ionica (@ardnaxur1961)! In momentul in care iti apare la mail ca ai un raspuns respins, da replay si spune ca este raportare agresiva! Raspunsurile se vor reposta, daca sunt in ordine si este prins si cel care raporteaza aiurea!

| Narfundo a răspuns:

Da din cate vad au aparut pe saitul asta niste persoane tare enervante... mie spre exemplu cineva cauta incontinu sa imi puna raspunsurile la stupid. Aproape aceeasi treaba.

| ButterflyWings a răspuns:

Cred ca multe dintre ele sunt pe motiv de ranchiuna, de polite care trebuiesc platite, dar din pacate cei care participa la acest joc fara sa vrea sunt cei mai pagubiti.