| IoanaIonuca a întrebat:

Stiti ceva crema buna de fata pentru tenul uscat pentru perioada asta rece?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bioderma sensibio light - se absoarbe in maxim 5 minute in piele si dupa nu mai simti ca te-ai dat cu ceva

Bioderma sensibio rich - e genul de crema care-ti lasa o pelicula la suprafata pielii

Ambele sunt foarte hidratante dar eu o prefer pe cea light.

Bioderma Atoderm nutritive - este foarte hidratanta si se simte undeva intre cele doua mentionate mai sus

Bioderma atoderm balsam - este o crema de corp dar este pana in 25 de lei si este foarte buna pentru pielea care se descuameaza, o repara foarte repede. Are consistenta mult mai grasa decat bioderma rich si de multe ori o foloseam doar pe post de masca si o limpezeam dupa cateva ore

Sunt creme fara parfum, alcool si alti iritanti.

1 răspuns:
| Vagos a răspuns:

Nu stiu din astea