| Adredemesconf a întrebat:

Stiti cumva daca se face si sezonul 4 din h2o just add water?
Pe www.youtube.com am gasit ceva, un fel de trailer al unui film : H2o just add water the movie. Unii (tot pe youtube) au pus episoadele scrise de ei (adica scriind ce se intampla in episodul respectiv). Nu stiu ce sa cred, oare acele "episoade scrise" sunt adevarate ( adica vor fi la tv) sau sunt facute de fani? As vrea sa fie si sezonul 4, sezonul 3 a fost super... din cate am inteles, va fi un "razboi" intre Emma si Bella.

Răspuns Câştigător
| lola_2540 a răspuns:

Mary3bee, nu va fi niciun film. am vazut si eu un traler cu h2o...the movie, dar la explicatii scria ca e facut de un fan.erau secvente din filmele in care au mai jucat claire holt, phoebe tonkin, indiana evans si ricky(am uitat numele real). combinate au iesit un trailer al filmului, dar care nu va fi. te asigur. si sezonul 4, nu stiu.nu cred/am auzit ca vor renunta fetele, cum a facut si claire holt(ema)

6 răspunsuri:
| PaulW a răspuns:

Sesonul 4 din H2o apare in 2011 noiembriehappy
Eu asa stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa fie si sezonul 4 simt ca nu s-a terminat sper sa se intoarca si clarie holt adica ema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea ca sezonul 4 sa existe si sa se dea la televizor. Fiindca sezonul 3 nu prea mi-a placut. Fiindca Emma preferata mea a plecat. Mie imi place de Emma, si am o soră care îi place de Rikki, si o prietenă căreia îi place de cleo pe nume Bianca, si alta căreia îi place de Bella pe nume Anisia dar e plecata in craiova, dar bianca este aici cu mine si cu sora mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş vrea ca sezonu 4 sa continuie si stiu ca multi fanii mint ca sezonul 4 nu va continua.omie de fani mint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H2o sezonul 4 apare in 2011 adica anul acesta si este mondial am vazut cateva secvente si va fi super

| nykusor a răspuns:

Suntem deja in 2012 sh na aparut