| criss:) a întrebat:

Stiti daca s-au afisat pe net rezultatele de la olimpiada de educatie tehnologica, faza judeteana, in judetul Timis? daca da, va rog sa imi dati si mie site-ul.multumesc multhappy.

2 răspunsuri:
| criss:) explică:

S-a tinut deja pe judetul Timis...sau poate nu e aceeasi olimpiada

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Draga nu inteleg cum vrei sa se afiseze rezultatele pe judet? pentru. ce cel putin eu am olimpiada pe judet o am de abia maine...insa este la arad... posibil, dar eu stiam ca si judetul se tine peste tot in tara odata ca si nationala; se poate, dar nu cred ce sa zic