| Miley a întrebat:

Stiti jocuri cu animale? Dar nu din alea care joci doar o data si gata.Site-uri.Catei,pisici,animale diferite nu conteaza ceva gen Cainevirtual.
Cine spune cele mai multe dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Nuvazicnumele a răspuns:

Da stiu eu:
-zoomumba (iti faci cont gratuit si ii pe nivele) si NU este pe FACEBOOK
-happy pets pe facebook
-petville tot pe facebook
cam atat cel mia fain ii ZOOMUMBA e GRATUIT

2 răspunsuri:
| St3fa a răspuns:

Buna! Iti poti face un cont facebook si acolo dai la games si jocul se numeste ceva cu pets dar arata si o imag cu caine. Iti da o camera si tu iti cumperi animale si trebuie sa ai grija de papagali caini pisici iepuri pana se fac mari si ii poti vinde!

| bella5 a răspuns:

Animal jam, pandanda, club penguin, panfu