| Ana a întrebat:

Stiti si voi niste mesaje de dragoste dar originale, nu de pe internet?

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Te iubesc dragostea mea, fara tine viata mea e lipsita de culoare...asta mi-a venit acum in minte:*. dar cum au zis si ele gandeste-te la el.la cum te face sa te simti la voi 2.si vine de la sine

10 răspunsuri:
| thehope a răspuns:

Incearca sa aduni cateva cuvinte frumoase, si sunt convinsa ca iti va iesi un mesaj frumos si in plus 100% original, pentru ca va fi al tau. E imposibil sa nu iti mearga daca iubesti, cuvintele vor veni din sufletwinking.

| Aliyaa a răspuns:

Nu trebuie un anumit msj un sincer,, Te iubesc'"spus din inima face cat 100 de msj!kiss

| Corinne a răspuns:

Cele mai frumoase mesaje de dragoste sunt acelea inventate de tine.Gandeste`te la ziua precedenta pe care ai petrecut`o in bratele iubitului tau sau sarutarile pe care le primeailove struckgandeste`te ce ai vrea sa-i spui daca ar fi in fata ta chiar daca el ii acasa la el si doarme de rupe patulaughing
Si eu am momente in care nu am inspiratie dar dupa ce imi trimite el un mesaj cu atatea cuvinte dulcilove struck imi vine imaginatia rapidlaughing de ii scriu 2 mesaje in 1 laughing
Bafta!

| cotzobel a răspuns:

In momentul in care iubesti, devii poet fara sa vrei.eu una nu am crezut ca voi ajunge vreodata sa pot scrie versuri pentru iubitul meu, dar... iubirea te transforma in poet, luptator, critic s. a. m. d. Sfatul meu este sa stai linistit/a in camera si sa te gandesti la ceea ce simti pentru pers iubita.incetul cu incetul vor veni si rimele.asta e un mesaj original, ceea ce e scris de tine. bafta!

| cata008 a răspuns:

Mesaj original e cand il compui tuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fii poetă, doar îndrăgostită și ai să și scrii mesaje de dragoste din suflet, original.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc Lucica tu esti viata mea si inima mea care bate intruna si asteapta ziua in care ne intalnim Alex - Lucica Spania medias romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mesajedragoste.ro

Răspuns utilizator avertizat
| veveritaveve a răspuns:

Mesaje de dragoste la http://www.ofelicitare.ro/mesaje/dragoste E imposibil sa nu iti placa unul de acolo.