| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun job part-time(cam pe la 14 ani) in Arad?

2 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Nu, eu una nu stiu. Dar stiu ca un minor de 14 ani ar trebui sa-si savureze copilaria din plin. Tu acum, nu ai prea multe griji, decat scoala, toanele din adolescenta si,, iubirea''-ceea ce mi se pare aiurea. La 18 ani, gasesti destule! Bafta, distreaza-te cat mai poti. happy

| Sev25 a răspuns:

Poti deveni reprezentant Avon (pe numele unuia dintre parinti daca esti minora). jobul este simplu: trebuie doar sa arati brosura la colegi, prieteni, rude, cunostinte si sa strangi comenzi. Tie iti revine intre 15-40% din suma comenzii, depinde cat de mare e comanda, plus cadouri. Pentru mai multe informatii, poti vizualiza blogul http://avon-s.blogspot.com/ sau da-mi add pe avon_cta_sev si vorbim :)