| IepurasulBrunet a întrebat:

Stiti vreun site cu adoptii de caini pechinezi?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Chiuaua de vanzare, au o luna, pret 400 ron fara vaccinuri, cine vrea sa lase mesaj.

til las la 200 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe adoptii de cateii pechinezi.Am si eu cateii de adoptie, pechinezi.Intra pe aidiul raducan.denisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cornel iti bati joc de mine. Daca vreau chiuaua iau la 300roni cu vaccinuri de pe net.Asa ca scutestema.Si IepurasulBrunet am eu cateii de adoptie(pechinezi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci vreau si eu sa adopt un pui de caine pechinez, daca mai aveti vreunul