| OmulVerii a întrebat:

Stiu ca e februarie insa timpul trece asa de repede incat parca nu existahappy. Ma tot gandeam ce am facut vara trecuta si in celelalte veri si mereu e aceeasi poveste pe acasa pe afara cu prietenii la strand si pe calculator totul a devenit prea monoton in fiecare vara e aceeasi poveste imi propun sa fie cu totul altceva si pana la urma fac aceleasi lucru ca in alte veri.Cine imi poate da niste idei pentru vara ce vinehappy

E devreme inca dar eu astept vara din septembrie e anotimpul meu preferat si cred ca nu nu mai al meulaughing

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca sa vb cu mai multi prieteni si sa mergeti toti la mare:X

| pastapac a răspuns:

Nici eu nu mai am rabdare pana la vara. Ca sa ma ditrez fac cu prietenii tot felul de lucruri ciudate ca de exemplu:
-ne-am plimbat in pijamale prin oras
- am facut o colectie de haine din pungi de gunoi
- am imitat-o pe sora mea toata ziua
-nu m-am dat jos din pat toata ziua
-am mancat 3 cutii de inghetata etc.