| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca nu e o intrebare tocmai cu caracter relevant, dar vreau sa aflu ce utilizator preferati de pe TPU si care e cel mai intelept, dupa parerea voastra. Mie imi place foarte mult de Nony si de Eliannabig grin

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Eu nu prefer pe nimeni, nu este unul mai intelept, unul mai destept decat celalalt, nu au nimic special au strans niste puncte.Am vazut raspunsuri inteligente si la persoane care nu sunt experti deci diferenta intre ei si restul sunt doar niste puncte.Inteligenti, intelepti suntem sau vom fi toti mai devreme sau mai tarziu.

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Idem xena ...mai poti da o funditalaughing.