| NeckyAndreea a întrebat:

Sunt coduri la LADY POPULAR pentru bani?

Răspuns Câştigător
| Deny_2688 a răspuns:

Nu scuze nu sunt cadouri. Dar poti face rost de bani muncind.La fiecare clasificare de slujba primesti o suma diferita.De exemplu ca bucatar primesti 50 de dolari, ca stilist 70, la restul trebuie sa fi nivel mai mare.Alta modalitate este de a face scopurile, de a trece nivele si de ati gasi iubit.Cu cat esti nivel mai mare cu atat iubitul iti aduce mai multi bani.De ex. de la nivel 1 la 7 ai somer sau spalator de masini care iti aduc cate 50 de dolari.De la 7 incolo pana la 11 ai cantaret rok incepator sau student, ei iti aduc 150 de dolari, si tot asa. Poti castiga dolari si din jocuri (exemplu: razuieste:minim 10 dolari maxim 40). Poti pune si provocari pe bani.Iti mai poti schimba si diamantele, in bani. Un diamant=90 dolari.Mai este un fel, dar e greu:ajungand pe podium. Daca esti pe podium primesti dolari.Cred ca 9000 daca esti pe locul 3.In fine: sunt multe modalitati de a castiga bani dar nu prin cadouri.

2 răspunsuri:
| Florynmatrix a răspuns:

In acest joc ca sa ai mai bani multi trebuie sa progresezi sa treci la nivele mai mari pentru a avea mai multi bani de la iubit, servici
nu sunt coduri...

| Deny_2688 a răspuns:

Nu sunt cadouri, poti castiga bani de la diamante (schimbi diamantele in dolari) de la iubit, si daca lucrezi.