| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curios. Daca cineva isi sterge contul de pe TPU, se sterg automat si intrebarile, raspunsurile si funditele pe care le-a dat?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu nu iti poti sterge contul. Dac ai motive serioase, poti vorbi cu Raluca si iti va sterge numele de pe cont, intrebarile, raspunsurile si funditele ramanand anonime.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca da...big grin

| albastrel a răspuns:

Pai conturile pot fi sterse doar de Raluca. si bineinteles se sterge tot ceea ce a avut legatura cu, contul big grin

| EUSIATIT a răspuns:

Pai vb cu RALUCA si ti sp ea dar sigur se sterge tot dar cu acordul ei

| DeeAnna. a răspuns:

Interesanta intrebarea...
Dar nu am nicio idee... Te rog sa ma anunti si pe mine daca ai aflat ceva concret...Merci...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu. Nu se șterg, ele vor fi doar anonim!
Pa, pa.