| MrSonnyist a întrebat:

Sunt elev in clasa a 7-a in Cluj Napoca.Mi-am facut dosar pentru bursa de merit de o perioada buna de timp si nu am primit nici un raspuns, nimic! As dori sa stiu daca se mai dau bursele astea si daca da as dori sa stiu daca se vor da pe tot semestrul sau daca numai pe cateva luni.Sau poate ati primit si voi burse pe anul acesta scolar(semestrul 2).

Răspuns Câştigător
| 97Doru a răspuns:

Eu am primit bursa, tot anul. Daca nu ai primit nimic, este posibil ca nu ti'a aprobat dosarul, daca nu ti la aprobat de aia nu ai primit, daca ti l-a aprobat poate primesti dintr-a 8-a big grin