| meliss a întrebat:

Sunt in clasa cu un baiat suntem colegi noi si mi-a picat cu tronc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Sa lasi lucrurile sa mearga de la sine fara proptele.Pe mine ma cautau baietii si nu eu pe ei si de regula sa nu te bagi cu cel mai jmeker ca ala e cel mai prost dar se da mare, numai gura si tricoul de el

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xjun3 a răspuns:

De curiozitate mie imi place chestia aia cu potrivirea dupa nume cum te cheama/il cheama? iti raspund dupa ce imi spui si tu