| TrustStyle a întrebat:

Sunt originali?
http://www.okazii.ro/......a114297799
scuze de categorie.

6 răspunsuri:
| sanders a răspuns:

Nu sunt originali.Si nu cumpara niciodata de pe okazii, nu sunt bune. Originalii nu au varful asa.Singurii originali pe care ii gasesti sunt in olliegang Shop si costa 459 lei

| TrustStyle explică:

Am intrebat daca sunt originali, nu facaturi, nu daca-s super.=]

| TrustStyle explică:

Fa tu o comparatie : http://www.suprafootwear.com/products/S34072/PRY ce zici?
ideea e ca modelul ala cu albastru de am intrebat eu de el e mai vechi.si se putea sa fie. mda, oricum intrebarea e pusa de un an :)) am luat pana la urma de pe site-ul oficial din SUA.

| TrustStyle explică:

Ideea e ca mi i-a auds o ruda care sta in SUA, venise de craciun si mi i-a adus...dar daca a fi sa dai comanda, undeva la 2-3 saptamani, iar taxa de transport e undeva la 20-30 dolari cred big grin

| Zzoomless7 a răspuns:

La ce pret au, dupa mine sunt originali. big grin

| scaletta a răspuns:

Super ba baiatule