| SadnessIsEveryWhere a întrebat:

Sunt rece si singur intr-o lume rece si singura. Voi cum o mai duceti?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eu m-am mai încălzit puţin, şi lumea mi se pare mai colorată. Să fie sticla aia pătrată motivul?
La mulţi ani!

| Dumnezău a răspuns:

Ba,ia nu mai fi suparat, ca te-a parasit curva de nevasta-ta pentru tiganii burtosi din Colentina, ia nu mai fi suparat ca fii-ta nu mai e virgina la cei 13 ani ai ei, si treci dracu la birt, ca un barbat adevarat!

| Doηηa a răspuns:

De la bine în sus.

| Dreamer a răspuns:

Duci lipsa? daca nu duci lipsa, probabil e o problema cu partenerul sau cu orientarea ta...pentru ca sexul este raspunsul la simptomele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, tu?

| KiraVonHell a răspuns:

Foarte bine multumesc!
Tu cum o mai duci?

| ZOB a răspuns:

Cald si transpirat... dupa o partida de sex :-)