| anonim_4396 a întrebat:

Sunt scarbit de politicieni de azi 20 de ani astia au furat tara si neau furat pe noi, in parlament sunt bagati si unguri udmr-ul astia tot ce se stie informati secrete din romania le impartasesc cu ungaria mai pe romaneste spioni legali laughing nu mai exista nimeni sa intervina? am impresia ca romanii sunt orbi eu abia astept sa plec din tara imi iubesc tara dar nu am de ales, cand o sa va treziti o sa fie prea tarziu! tara e amanetata deja

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ai dreptate cu politicieni dar cu UDMR si secretele date Ungariei nu. Drum bun dar sa stii ca pe praful asta nici afara nu mai sunt multi caini cu covrigi in coada.

| ELD a răspuns:

De acord cu tinestraight face altceva nu stiu ce sa mai zic cred ca vom ajunge foarte rau daca nu ne schimbam atitudinea!

| laurentiu a răspuns:

X_x