| PainMax1985 a întrebat:

Sunt singurul barbat la munca, am numai colege, ve-ti spune ca sunt norocos, poate chiar sunt, dar uneori devine sacaitor sa fii singurul barbat, trebuie sa le asculti problemele femeilor mereu etc. Azi una dintr colege a inceput sa tipe la telefon certandu-se cu copilul de acasa sau ceva, la cere eu i-am spus sa inceteze, sa nu mai racneasac ca ma incurca la munca ce o aveam de facut la birou. Replica ei m-a lasat paf laughing cica sa o las in pace ca eu nu am copii si nu stiu cum este si ea are dreptul sa tipe cat vrea si ca asa imi trebuie daca sunt singurul barbat din birou si etc. Voi ce credeti exista discriminare sexuala la locul de munca? Eu azi asa m-am cam simtit, voi cum a-ti fi reactionat in locul meu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Puteai sa faci un mic numar spunand ca nu e sefa sa comande acolo si sa lase aerele de om prost la o parte la servici iar daca continua o luai de gat si spuneai managerului/ei problema ca sa ii dea o lectie de educatie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

I-as fi bagat telefonul pe gat si as fi spus ca sa-si rezolve problemele acasa, tipand. Serviciu-i serviciu si gata. Nu-i convine? Sa-si dea demisia!

| Wøodenpints a răspuns:

Http://www.altex.ro/......x50lpr.jpg

Și te scapă de calvarul de a le suporta claxoanele.

| greyhound a răspuns:

Femeile se plang ca cica ele sunt cele discriminate cand de mult nu mai e asa, ci invers. Societatea in prostia ei, de frica sa nu repete ceea ce a fost candva, se duce in extrema cealalta si nu e singurul exemplu.
Insa ce ti s-a intamplat tie nu prea are legatura cu discriminarea, e doar un caz clasic de taranie, o aroganta tampita.