| alexdarkstar a întrebat:

Sunteti ciudati?

10 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Nu stiu de unde ai luat numarul asta, dar daca il spari vine 21.12. 2012 si mama cifrelor lui este... 11 (numar considerat mai ghinionist decat 13, de persoanele numite clarvazatori, sau ghenari fara treaba cum le zic eu )
:d Iti garantez ca nu va fi sfarsitul lumii pe data aia, cel putin nu va fi si sfarsitul meu si al prietenilor! Pentru ca pe 21 e ziua lui tata smug iar pe 28 e ziua meahee hee si pe 5 e ziua mamei big grin Asa ca il ia mama dracu pe ala cu coarne daca are tupeu sa faca ceva in timpul perioadei aleaia!

Răspuns utilizator avertizat
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:



buna! Sincera sa fiu, nu cred ca va veni apocalipsa in 2012.Nu as putea sa spun ceea ce ma detremina sa cred asta, dar au fost o gramada de zvonuri pe tema asta (cu sfarsitul lumii)si nici unul nu s-a adeverit! Demult se spunea ca sfarsitul lumii va fi in anul 2000, si ce discutii s-au mai purtat pe tema asta la vremea respectiva. Daca nu ma insel, un alt nebun a aparut pe la diverse posturi de televiziune din nu mai stiu ce tara si spunea ca sfarsitul lumii va fi in 2011 (sept. -oct,ceva de genul).Nu s-a intamplat nimic,cu exceptia catorva cutremure prin nu mai stiu eu ce tari. Pe de alta parte ma agandesc si la altceva :ca sfarsitul omenirii a sosit deja,insa noi oamenii nu ne dam seama,nu constientizam asta,credem de fapt ca sunt niste perioade mai grele peste care vom trece in viitorul apropiat. Poate fi si asta! Nu stiu,pe tema asta se poate discuta ore-n sir. Iar cu privire la acest numar,nu as stii exact ce simbolizeaza el,poate asta va fi data cand vom iesi dein criza sau,mai rau, cand ne vom adancii din ce in ce mai mult. Cine mai stie, numai Domnul stie ca va face cu noi!

| Trinitas a răspuns:

Tu realizezi ca oricine poate apasa 10 cifre la nimereala pe tastatura si sa le inventeze o insemnatate metafizico-alchimistico-religioasa?

Singurele numere in care vad ceva sunt astea:
3:13
Daca inclini capul spre stanga arata ca o gaina.

| Rush a răspuns:

Este un numar ca oricare altul, bafta.

| Alle23 a răspuns:

Numai Iisus Hristos va sti cand va fi sfarsitul lumii! Nu aveti ce face? Duceti-va la scoala si invatati ...numai OTV spune despre Apocalipsa asta si zice prostii ca de obicei, 8-)

Răspuns utilizator avertizat
| alexdarkstar explică:

Lol ce aveti oamenilor v-am intrebat daca sunteti ciudatthinking

| alexdarkstar explică:

Lol ce aveti oamenilor v-am intrebat daca sunteti ciudatithinking

| AstralConfessor a răspuns:

Uite, te intreb si eu ce s-a intamplat pe 21102011?

Întrebări similare