| Floreenofficial a întrebat:

Sunteti de acord cu lasatul bacsisului?
Frizer, medic, vanzatorul de ziare care ne-a pastrat cartea ca nu cumva sa o ia altcineva, etc mai dati voi exemple concrete.

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu sunt de acord cu toate ca si eu lucrez intr-un domeniu unde se lasa, dar nu vreau sa-mi lase ca oricum preturile sunt destul de umflate. daca toti consumatorii ar stii care este pretul real al serviciilor prestate iti zic ca nu ar lasa bacsis.

Răspuns utilizator avertizat
| Moni. a răspuns:

Eu sunt de acord cu lasatul bacsisului... Din moment ce s-a purtat frumos cu mine...Nu ca unele.Cand le vezi fetele iti vine sa o iei la fuga.

| sofia_1672 a răspuns:

Daca merita si se comporta bine da...

| emasweetgirl a răspuns:

Eu zic ca da!happy
Atata timp cat isi presteaza bine meseria si e de treaba cu cei din jurul sau.de ce nu?