| Kristina20 a întrebat:

Sunteti fericiti cu adevarat de acest Craciun sau numai sunteti asa de dragul celor dragi?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt bine..de unde atata fericire? laughing
Dar recunosc ca am avut o zi frumoasa.

| mona a răspuns:

Sincer nu prea simt de cativa ani atmosfera de craciun

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu sunt fericita, mia degraba plictisita.
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mai*. Astazi a fost o zi ca celelalte pentru mine.
*-*

| Mangustă a răspuns:

E la fel ca orice alta zi. Cand esti mic nu-ti dai seama ca asa zisele "glume" intre parinti sunt de fapt cel mai jalnic mod de a se insulta si o iei ca atare. Azi-dimineata aveam asteptari ca macar sa nu-si vorbeasca decat sa faca ca in restul zilelor. Dar ma rog, devine amuzant, iar craciunul o comedie cu grasi, ca o telenovela foarte proasta laughing

| Dariusuu a răspuns:

Incerc sa fiu fericit, dar fericirea altora ma face fericit.

Sarbatori fericite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cativa ani incoace..de dragul celor putini dragi.Sa speram macar noi la familiile noastre sa avem un Craciun cu adevarat fericit si sa ne ajute Dumnezeu sa fie bine!happy

| blueheart a răspuns:

Pentru mine Craciunul este o zi ca oricare alta. Eu fac cadouri tot timpul asa ca nu a trebuit sa fac un efort acum. De zambit zambesc mereu pentru cei din jurul meu chiar daca sunt trista.
Craciun Fericit! happy

| Zatharra a răspuns:

A 2a variantă...Peace!

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

"dragul celor dragi" - really?
Nu, sunt apatică pentru că-mi displac iarna şi sărbătorile în general, în special Crăciunul.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Da, sunt fericita. De ce n-as fi? Daca am tot ce-mi trebuie, am familia alaturi de mine si prietenii, nu inteleg de ce ar fi un Craciun distrus.
Toti oamenii ar trebui sa fim asa, macar in prezenta Craciunului.

| Klaudya27 a răspuns:

Sunt fericita!