| PunkyA a întrebat:

Sunteti multumiti de aspectul vostru fizic? Ce va place si ce va displace cel mai mult la acesta?

5 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Aproape pe deplin multumit.n-am ce sa-i reprosez corpului meu decat faptul ca nu ma pot ingrasa laughing Adica nu-s chiar schilod, dar nu mi-ar strica vreo 2 kile in plus big grin

| thegatekeeper a răspuns:

Da. Nu ma nemultumeste nimic momentan, iar daca se intampla, e destul de usor sa modifici anumite aspecte (cel putin in cazul meu), cum ar fi greutatea, tunosarea etc.

| irina20 a răspuns:

Sunt ok, am ceva kg in plus dar n-as vrea sa scap de ele.Sunt exact asa cum vreau.

| Stella17 a răspuns:

Eu sincer sunt multumita asa a vrut sa fiu Dumnezeu asa sunt, nu e dupa cum vrem noi sa fim.

| adrianadi97 a răspuns:

Sunt foarte multumit! Ce nu-mi place? Ca nu-mi pot vedea spatele, atunci as fi in extaz.