| Zumbalaarebeca a întrebat:

Sunteti PRO sau CONTRA celor care cer ajutor pe internet pentru a rezolva diferite probleme, referate, etc pentru scoala? eu sunt contra si zic 100% ca nu am cautat niciodata rezolvari pe net.

Răspuns Câştigător
| Dmonik a răspuns:

Nu e prost cine cere, spune o vorba romaneasca, iar continuarea o stii sigur.
Eu nu sunt impotriva celor disperati care solicita rezolvarea temelor pe TPU, ci a celor care perpetueaza aceasta practica prin faptul ca le raspund. Mai rau e ca persoane serioase si respectabile de pe site fac asta, pentru o amarata de funda. Eu o tot privesc cu uimire si intristare pe april.

3 răspunsuri:
| DeDii a răspuns:

Nu mi se pare ca ar fi sfarsitul lumii daca te documentezi inainte de tema da sa nu copii. da sa intrebi pe TPU si sa iti rezolve cineva temele nu mi se pare deloc frumos... so... 100% contra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra

| bianca_1157 a răspuns:

Sunt contra 1000% la 1000% happy