| FaraNume1245 a întrebat:

Te consideri o persoană ipocrită?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer sa fiu autentic si de obicei nu ma sustrag din ecuatie cand e vorba de responsabilitati. Se intampla insa uneori sa nu imi exprim parerea sincera despre un subiect si astfel se intelege ca as fi decacord cu interlocutorul desi nu sunt. Din lipsa increderii ca putem ajunge la un consens si de asemenea datorita faptului ca nu vreau sa imi dezvalui identitatea cuiva care vede altfel. Un fel de instinct de conservare

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, dar știu un țigan care atinge limitele infinite de prostie și ipocrizie.