| Tron a întrebat:

Te urasti vreodata? De ce?

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Da.big grin atunci cand gresesc si imi dau seama mai tarziu, mai multe cauze...

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Da de multe ori cand stiu ca pot mai mult decat fac cand stiu ca pot fii altfel desi nu sunt

| TiMan a răspuns:

Sunt multe ocazii in care sunt timid si fac niste lucruri complet aiurea; mai tarziu regret. Apoi lucrurile p care le fac din dorinta de a fi acceptat, fie un cuvant rau aruncat cuiva, fie o negrijare a unei situatii... Dar cel mai rau e ca imi dau seama pe moment si nu fac nimic in privinta asta...