| lifeistough a întrebat:

Teatru sau film?

15 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Filmul, pentru ca, in afara de jocul actoricesc, important desigur, creeaza o atmosfera mai profunda asupra timpului, locului unde se desfasoara actiunea.Sunt imagini din cate un film care, asociate si unei melodii exceptionale, sunt de neuitat.Desigur, faptul ca se desfasoara live e in avantajul teatrului, insa daca spectacolul nu beneficiaza de contributia fie si numai a unui unic mare talent, totul cade in derizoriu.

| Arthur a răspuns:

Teatru va fi intotdeauna in fata filmului. In teatru totul e live, actorii au un contact nemijlocit cu publicul, transferul de emotii fiind la cote mult mai inalte decat filmul. Teatrul fiind live daca gafezi nu mai poti repara acea gafă, pe undeva e la fel cu playback-ul si muzica live.

| Malvina24 a răspuns:

Film! Nu-mi place la teatru! si cred ca 90% prefera teatrul! nu-i asa?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Film big grin
Imi palce si teatrul dar prefer filmul big grin

cami
| cami a răspuns:

Teatru.

| juniper a răspuns:

Film. Nu-mi place deloc teatrul.

| georgiana a răspuns:

Filmul, imi place si teatrul si apreciez munca echipei.

| andreea7520 a răspuns:

Aici nu e vorba de cine are chef să meargă şi cine nu, da` e criză laughing cine se mai duce? Mai bine stai lin la tv, te uiţi cu prietenii la tvhee hee

| m4them4tic a răspuns:

Film.
Si teatrul e foarte frumos dar inca nu am atins maturitatea necesara incat teatrul sa treaca pe primul loc. Oricum unele piese de teatru sunt net superioare multor filme.

| ZuuZaaA a răspuns:

Filmbig grin

| alex:) a răspuns:

Film

| ruxybelle a răspuns:

Evident film :X

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teatrulbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teatru. cu toate ca nu am mai fost de ceva timp happy

Întrebări similare