| FemeiaPaiangan a întrebat:

Tigari voyage sau glamour?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Electronice. Sunt mai bune. laughing

| UnleashedPsycho a răspuns:

Cred că te referi la Vogue.
Sunt slabe, cu toate că nu duc lipsă de gudron sau nicotină. Dacă-ţi place gustul ăla mentolat şi mirosul dulce de parfum feminin, e ok.
Nu recomand însă. Glamour mi se par oribile.
Însă treaba e subiectivă, pentru că mie nu-mi plac slimurile în general. Dacă vrei neapărat slimuri, încearcă Parliament sau Sobranie.

| FemeiaPaiangan explică:

Da,dar ce legatura are cu ce intrebai eu? laughing merita incercate voyage?

| FemeiaPaiangan explică:

Da,scuze,vogue. Stiu ca sunt cangerigene,lasa morala. Da,imi plac numai slimurile alea cu gust. Nu cm lua cu ce contine, ca nu-s chimista, vreau doar sa stiu la care se simte gustul mai bine dintre astea dou firme, ca in orasul meu am posibilitati limitate de la magazine. Altele cu arome nu cred ca sunt. Urmeaza sa incerc pe alea rosii, ma gandesc ca alea-s cu parfum feminin cum zici tu. Imi plac doar fineturile, nu mirosul de hoit. Asa e in adolescenta, vrei sa incerci detoate :-)

| BillyX a răspuns:

Marlboro happy, Glamour

| pietrean a răspuns:

Ti-ai schimbat nike-name-ul!

| TheRealDaniel a răspuns:

Niciuna dintre aceste tigari... sunt cancerigene, treaba voastra.

| Pasager66 a răspuns:

Glamour