| Alexurukay a întrebat:

Tocmai mi-am instalat assassin's creed 2 cand dau pe server emulator sa intru in joc imi da o eroare care zice asa : unable to find the ubisoft game laucher, please re-install assassin's creed 2. si la sfarsit zice ubisoft game laucher error code un. l-am instalat de 10 ori dar la fel imi zice. pliz help. funda+++++vot.

Răspuns Câştigător
| bog16 a răspuns:

Ce windows ai? daca ai 7 nu o sa iti mearga pentru ca un prieten de al meu are windows 7 si nu ii merge. Daca nu e asta atunci nu stiu.

1 răspuns:
| ghergic a răspuns:

Sa stii ca nai ceia ce ti trebuie un fisier de o generatie mai mare