| RainDrop a întrebat:

TOP 10 useri cu cele mai stupide intrebari? Unde se clasifica mariela?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Marinela cu toate cele 10 conturi ale ei.Amin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Intrebarile de genul asta nu se discuta pe TPU!
TPU=toti pentru unu, nu toti contra unu.

| anOnimăăăă a răspuns:

Poi foarte multi au fost suspendati :@ingeras,@LittleTweety, @mariaioana, chiar si @mariela happy

| anOnimăăăă a răspuns:

Foarte inteligent raspuns @LolaKissTheGirl! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, daca esti in stare sa pui o asemenea intrebare.
poate nici lui littletweety nu`i convine sa spui despre ea ca e cel mai penibil/stupid user, si poate ca si mariaioana, ar faceun top 10 cu tine in fruntea listei.
ce spui?
parerile difera de la persoana la persoana, si de asta nu e bine sa pui pe altii intr-o lumina proasta, ca s-ar putea sa fii chiar tu.