| danyceltare a întrebat:

Toti cei care tin cu steaua si nu suporta dinamo primesc vot, si cea mai buna critica la adresa dinamovistilor FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Dinamo nu este o echipa! mentionez ca nu spun asta ca sa primesc funda, dar asta este adevarul! Steaua se comporta ca una. Iar pe langa asta, Steaua are foarte mare avantaj pe langa "Cei care fac Romania de rusine"(Dinamo) Cred ca ar merita o multime de persoane sa ii huiduie! Iar, Steaua merita o multime de persoane sa ii aplaude! MERITA!
"RUSINE" Dinamo, "RESPECT" Steaua!
Chiar daca sunt fata iubesc fotbalul!

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

@alinutzasadicutza esti proasta de dai in gropioh go on

| PapushaDeCristaL a răspuns:

De ciuda ca Steaua mereu pierde si mereu isi da autogollaughing). fani ei nu stiu ce sa mai faca de ciuda caci dinamo mereu invinge...hai dragi stelisti acceptati adevarul

| Shatzie a răspuns:

Toti... "primeste"? Stiam eu ca stelistii sunt mai redusi la minte, dar chiar toti sa fiti si analfabeti?

| BogdanToma a răspuns:

Cei care tin cu steaua sunt niste prosti deoarece mentionez in special pentru proasta de "Arii" ca steaua e cea mai praf echipa cu nume care ar trebui sa sustina foarte multe lucruri! Steaua a facut egal cu Vointa Sibiu, care sunt mai praf decat ei! Si am o dedicatie pentru steaua :
Stelute Boschetare,
Duceti-va la culcare,
Ca vin cainii rosii,
Si va scufunda-n mare!