| anonim_4396 a întrebat:

TPU ieri am facut febra musculara am facut 160 de flotari si azi cand am venit de la scoala la bicepsul stang aveam niste bubite rosii parca m-ar fi muscat cineva de mana ce se intampla?

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

In mod sigur un purec, invidios pe bicepsii tai, si-a facut serios de cap.Umbla si tu cu ei acoperiti sa nu mai sfidezi lumea cu marimea lor.

| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti faci probleme! poate o fi de la transpiratie daca nu dispar in cateva zile iti recomand sa te duci la un medic!

| xcristix a răspuns:

Ale se numesc vergeturi si iti apar cand se largeste piele repede