| NのON a întrebat:

TPU TPU e cineva in camera, cred ca sunt bantuit, stiu ca suna nebunesc dar toate astea par prea reale ca sa fie doar in imaginatia mea. Umbrele pica ciudat pe lucruri si mai devreme s-au stins toate luminile din casa, in + am un sentiment ciudat, ca si cum cineva s-ar uita insistent la mine, ma uit mereu in spate si peste umar
Nu sunt nebun, toate astea se intampla si se intampla chiar acum, ce sa faaac? crying(( crying((
Scuze pentru categorie

2 răspunsuri:
| violetajustme a răspuns:

De unde ai ajuns la concluzia asta?
ai patit ceva de curand sau pur si simplu ai simtit-o pe moment?
sincera sa fiu nu cred ca ai avea motive sa fi bantuit, nu iti vrea nimeni raul si sa fim seriosi poate a fost o teama pe moment

| Andrei328 a răspuns:

Cheama un prieten de-al tau sa stea cu tine poate asa nu o sa iti mai fie frica.