| D33utzu a întrebat:

Trebuie sa fac un proiect pentru la scoala despre o tema anume pe calculator. Imi trebuie un program pe care pot sa fac proiectul dar sa fie ca un filmulet, dupa cateva minute, scunde sa se schimbe singur. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| JeRo a răspuns:

Cu movie maker e complicat foloseste PowerPoint fix pentru asta este conceput un proiect PowerPoint poti pune imagin care se schimba la o perioada de timp dorita de tine de asemenea poti pune si text si animatii cu ajutorul acestui program.
Dai cloick dreapta pe desktop -> New -> Microsoft PowerPoint Presentation iti va aparea pe desktop un document cu urmatorul nume: "New Microsoft PowerPoint Presentation" il accesezi si mai departe cred ca te descurci si singura daca nu vezi un tutorial pe youtube.

3 răspunsuri:
| CrazyJoker a răspuns:

Ciao:* poti folosi power point acesta e perfect pentru ceea ce vrei tu:*

| George_5905 a răspuns:

Poti folosi STUDIO14.este mai usor! daca nu ai mai lucrat pana acum cu nimic

| adina_7815 a răspuns:

De ce nu folosesti power pointu?