| cristianpaduraru a întrebat:

Tu ce faci in casa cand e frig si vant afara? Totusi aerul iernii e si bun, asa-i? Te plictisesti in casa? Ce faci in casa cand afara e vreme rece si urita?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cardio,culturism sa vezi ce te incalzesti, aerul e bun, omul harnic nu se plictiseste niciodata numa puturosi, lenesi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc

| Victor453 a răspuns:

Citesc, fac treburi prin case, ascult muzica, privesc filme, seriale etc
Aerul iernii imi place foarte tare, nu stiu de ce, am as aimpresie ca e parca e un aer perfect curat))
Sad acasa, simi gasesc cd e treaba, nu ma plictisesc, intotdeuna este ce de facut