| madu27 a întrebat:

Tu ce partid politic ai inventa?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Partidul muzicii bune şi stomacurilor pline".
Mai pe româneşte: "Manele şi mici".

| Bacemi a răspuns:

Eu as desfiinta ideea de partid. As merge pe o dictatura a mintilor deschise.

| superdorex a răspuns:

Partidul Sperantei si Renasterii Nationale! ar fi un partid al tinerilor, fara fosilele din parlamnet care au de gand sa moara senatori si deputati!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Al iubitorilor de tara.Inscrierea sa se faca numai in urma unui test cu detectorul de minciuni.

| Duucu a răspuns:

As unii ARD cu USL si as inventa PLM.

| MrSoapte a răspuns:

20 CM

| Ƨirenia a răspuns:

"A from Anarchy"!
Sau să se numească simplu, "A".
M-aş baza pe mentalitatea proastă a societăţii, şi aş face ceva ca să o schimb, să fie mai bine.

| GOLD99 a răspuns:

In societate in care traim se poate numi un partit si rahat ca daca dau chestii gratis la tarani sau la orice om de rand imediat sunt votati. Deci nu imi mai bat capul cu alte nume idioate