| energia a întrebat:

Ummmmm... sa vedem cata imaginatie aveti! Ce animale ati vrea sa existe? (ce lucruri ar putea sa faca?) Cum credeti ca ar fi fost lumea daca dinozaurii ar fi fost printre noi? Cel mai creativ raspuns primeste funda. (sper ca nu uit sa o dau) ^^

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Veverita cu creier de caine (la fel de prietenoasa si usor dresabila) si sa fie cam de marimea unui iepure, sa naparleasca 2 zile in an, sa le placa apa si samponul pentru animale. Si sa poata invata cuvinte ca papagalul.
Ce tine de dinozauri: vor fi doar vreo 5-6 specii ramase si acelea prin parcuri zoo SAU am fi fost mult mai putini oameni pe pamant, slab dezvoltati, am fi trait ascunsi prin pestere si prin varfurile muntilor.
Si da, nu uita te rog xD

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Suntem animale =mamifere =primate, as vrea sa fiu o pasare sa zbor in toata lumea, sa calatoresc liber si gratis in toata lumea langa o pasarica langa mine

| Teffan a răspuns:

Daca dinozaurii ar mai fi printre noi in 2017, pun pariu ca omul ii va domestici si pe ei.