| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Unde ai vrea sa mergi in weekendul ce vine?

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Draga Claudiu,
tin sa te informez ca in apa marii nu sunt pisici de mare, si nici pesti care musca. Daca erau eu nu mai aveam cum sa scriu acest mesaj laughing. Fiind de la mare, vreau sa merg oriunde in alta parte, de preferat la munte ca nah... cei de la mare vor munte si invers. Dar n`ar strica nici o excursie in alta tara. thinking

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La muntehee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Unde n-as vrea... day dreaming
Dar sincer vreau ca peste 2 saptamani sa ma lase mama la munte angry

| ◕matza◕ a răspuns:

La marehee hee

| EstiFericitaSauTrista explică:

Teodora4u Iti urez o vacanta minunata si ai grija cu pisicile de mare si pesti aia ca cam musca asta daca mergi in ro happy Mata niciodata nu e prea tarziu sa te pornesti.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Vai scuze mata am gresit

| EstiFericitaSauTrista explică:

Da, ma bucur ca nu sunt pisici de mare si ca toate fetele sunt in siguranta :X Da nutty imi dau seama ce vrei sa zici cei de la munte vreau la mare si cei de la mare vreau la munte, ei na pana la urma cum facem?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LitlleSusan a răspuns:

Weekendul asta cred ca voi merge la mare.happy