| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc un magazin de peruci in Constanta? Strada si locul exact. Multumesc

3 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Jiva boutiQue - str garofitei, constanta nr tel 0766589390, email comenzi@jivaboutique.ro, jivaboutique @yahoo.com www. jivaboutique.ro, program 09-21; 10-19

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua, pentru peruci in constanta puteti apela la numarul de telefon 0766589390 www.perucishop.ro

| Make_Up_Jiva_1986 a răspuns:

Singurul magazin specializat cu peruci originale, medicale, peruci naturale sau cu monofilament il gasiti pe str Nicolae Iorga nr 39 - Programari 0241660869 www.jiva.ro
Un consilier te va ajuta sa faci alegerea cea mai buna