| TheDaughter a întrebat:

Unde pot descarca pdf in romana cartea lui Stephen King- Salem's lot fara sa am cont pe acel site? Funda si la restul votbig grin

1 răspuns:
| ceaiuldetei a răspuns:

Te înregistrezi cu profilul de Facebook (pe care intuiesc că îl ai) pe un site numit Scribd (unde nu trebuie să te loghezi, dacă urmezi punctul de mai sus). Apoi dai căutare după preferințele tale și te descurci în continuare.
Am făcut o mică verificare deja și acolo există cărțulia pe care o cauți, în limba română cu un total de pagini de 227. Succes.