| glamour_5213 a întrebat:

Unde pot incarca brichete in Bacau?
si cam cat costa?
multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ma bag si eu de ce nu iti iei un spray cu gaz care costa vreo 5 lei si poti sa le incarci acasa. si pe mine m-a invatat un coleg!

Stefan
| Stefan a răspuns:

În Bacau se pot icarca brichete in zona pietei centrale. Pretul este negociabil.

| Shuellen a răspuns:

Eu stiam ca sunt unele benzinarii care se ocupa cu asa ceva...

Dar am citit pe un site ca se pot incarca si de tine. Citeste pe-aici:

http://forum.computergames.ro/124-cum-cit-unde/56168-gaz-bricheta.html