| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Unde va place mai mult? la tara sau la oras? de ce?

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

La oras. aici sunt creascuta aici sunt obisnuita. si aici voi ramane. la tara doar in vizita big grin.

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Oriunde fericita sa fiu

| AG a răspuns:

La mine acasalaughing
Si spun asta pentru ca e un fel de la tara si la oras combinatelaughing. Adica stau la casa, am iarba verde, gradina si curte imense, dar nivelul de trai, ca sa ii spun asa e exact ca la oras. Fara animale, sau alte chestii. Singura diferenta e aglomeratia de verdeata de pe langa mine, si linistea unui loc mai retrashappy

| IQOnly a răspuns:

Tara:1.Aer curat si sanatos.2.Liniste,iarba din belsug si padurea:X.3.Ar fi ok daca as avea si laptopul cu minehappy

| DARteiubesc a răspuns:

La tara.aer curat, libertate, distractie.acolo chiar te simti in vacanta.nu e asa aglomerat ca la oras.si mai e ceva.stai cu bunicii.chiar daca eu sunt de la oras mi-ar place sa stau la tara.sincer,mie mi se pare mai bine acolo.mai ales daca ai casa in munti.