| Lilik a întrebat:

Unde va tineti prezervativele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

In congelatorlaughing

nony
| nony a răspuns:

De obicei se tin pe penis, dar le poti pune si pe un castravete cand esti singurica in casa.Am auzit-o pe una ca cel mai frumos le ruleaza pe fácáletz thinking Sa fie doar o vorba? Ma-ndoiesc.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adminii, de ce nu rezolvati problema cu De/logatul?!

Cum de tolerati sa scrie omul un raspuns, dupa ce s-a logat, si pana scrie, in cateva minute, cand da sa posteze, e Delogat?!

Am raspuns adineaori la intrebarea asta, si la urma, sunt Delogat!, si trebuie sa postez asa, ca sa nu se piarda textul si TIMPUL aferent!

E prea de tot!

PsihoSex

| pepe a răspuns:

Eu nu folosesc.

| adi4ever a răspuns:

In cuibul pasarilor din colivie

| lifeistough a răspuns:

In portofel, sa fie tot timpul la indemana!

| Lilik explică:

Tipule, daca ai ce cum sa nu laughing)

| Lary23 a răspuns:

In magazine! Nu folosesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... nu folosesc dar le-asi tine in frigider laughing funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se pare ca buzunarasul ala mic din dreapta fata al blugilor pentru asta a fost creat!
Dar purtat prea mult acolo, si cum incep deja caldurile, nu prea e recomandat sa il tii multtimp acolo, pentru ca se poate fisura ambalajul!

Acasa, in noptiera, sau pe noptiera, la vedere!, pentru unele tipe e stimulant si facilitator, pentru ca fata se simte mult mai in siguranta, cu aceasta DOVADA SUPREMA de RESPECT si RESPONSABILITATE din partea lui, pentru EA!
Deci se poate tine in borseta, geanta, servieta, etc, dar sa fie la indemana!

Daca barbatul le tine in dulapiorul de la baie, "risti" sa te surprinda, tot ca in filme, venind (EA!), dupa ce a golit vezica (pregatindu-se pentru deliciile oferite de stimularea punctului G!) cu el fluturandu-l in mana, si intrebandu-te ghidus si excitant: "ce avem noi aici?!".

Felicitari ca ai folosit pluralul! - eu mereu am militat pentru constientizarea faptului de a avea mereu cel putin o cutie cu 3 bucati la indemana, pentru eventualitatea ca se rupe/fisureaza vreunul, la desfacere, din cauza unghiilor ne(bine!) pilite, sau a lipsei de experienta (rodaj.)

Este la fel de important sa nu uitati sa va spalati pe maini, IMEDIAT dupa intrarea in casa! - stiind ca vreti sa faceti Dragoste sau sex! - dat fiind ca, exact aseara am vazut intr-un film, cum, un tip - 1) dupa ce a platit consumatia la bar!, 2) dupa ce a platit taxiul, 3) a deschis usa la hotel, 4) a platit o camera, 5) a deschis usa camerei, a inceput sa puna mana pe ea si sa o sarute, si sa-i dea bluza jos, fara sa se spele pe maini! imi venea sa-l iau la bataie si pe scenarist, si pe regizor! - ca sa nu mai zic de "protagonist", ca putea si el face "de capul lui" asta, si nu ii reprosa sigur nimeni nimic, ca scena nu era deloc grabita initial!

Nu faceti Never-Ever ca ala! - mainile sunt pline de microbi!, daca i-ati vedea, v-ati ingrozi! (eu i-am vazut la microscop, de aceea pledez atata pentru spalatul pe maini, mai ales in context Erotico/Sexual!)

SuccesSE!